DOLAR 13,58950.25%
EURO 15,48820.15%
ALTIN 788,99-0,07
BITCOIN 581139-0,35%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

Ali Kılıç’a tepkiler büyüyor

Ali Kılıç’a tepkiler büyüyor

ABONE OL
Şubat 28, 2021 18:27
Ali Kılıç’a tepkiler büyüyor
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL
Ali Kılıç'a tepkiler büyüyor

CHP liyakat söylemini öne çıkaran, emeğin yüce değer olduğuna inanan, demokrasiye inanan, ranta karşı çıkan bir partidir. Belediye başkanı olarak yeniden atanan Ali Kılıç, Maltepe’nin hiç hak etmediği bir beş yılı heba etti.

Ali Kılıç, Maltepe ilçenin, seçmeninin, il başkanlığının, MYK ve PM’nin istememesine rağmen  Kılıçdaroğlu tarafından yine ısrarla atandı. Belediye adına her türlü olumsuzluğun yaşandığı, rantın döndüğü, borç batağına saplandığı bu dönemde Ali Kılıç ısrarı niye.

Özgür ifade gazetesi olarak yıllardır belediyedeki her türlü olumsuzlukları belgeleriyle yayınlıyoruz.

Tüm uyarılarımıza rağmen olayın gerçekliği artık kabul edilir oldu. Her türlü baskıya rağmen yaptığımız haberler sonucunda CHP ye zarar verenin biz değil Ali Kılıç ve yandaşları olduğu Partililer tarafından da kabul olduğu ortaya çıktı.

Ali Kılıç hayali ve çöpe atılacak Deniz Feneri dosyaları ile partililerin gözlerini boyamıştı. Ali Kılıç’ı bu güne taşıyan belki elinde bir takım doneler olabilir. Olayların görünmeyen tarafı için ise, geçmişe dönüp basında yer alan ve bir milletvekilinin de içinde yer aldığı Almanya seyahatlerine bir göz atmalıdır.

Maltepe aile şirketlerinin, müteahhitlerin, rantçıların elinden kurtulmalı ve sosyal belediyecilik anlayışıyla buluşmalıdır.

Geldiğimiz bu seçim öncesinde aylar öncesinden yaptığımız öneriyi tekrarlayalım. Ali Kılıç İstifa et.

Ali Kılıç Maltepe de kendi partililerin bile istemediği aday olarak gönüllü olarak çekilmelisin ve gerçek partili birine belediyeyi bırakmalısın.

KILIÇDAROĞLU VE KILIÇ CHP’Yİ MALTEPE DE BİTİRMEK Mİ İSTİYOR?

Maltepe belediye başkanı olarak Ali Kılıç’ın yeniden atanması, İlçe yönetiminin istifasına neden oldu. Maltepe de Partiye gerçekten sahip çıkan, dürüst, fedakar, seçim çalışmasının tüm yükünü çeken partililer, “Temiz toplum, Temiz siyaset” diye Ankara’ya kadar yürüdü. Bunu duymayan, görmeyen, CHP yöneticileri, sadece Maltepe de değil, tüm Türkiye den gelen tepkilere kulak tıkayarak, seçim kazanma çalışması yerine, Küçük olsun benim olsun düşüncesi ile hareket ediyorlar.

MALTEPE BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİNE TEPKİLER ARTARAK DEVAM EDİYOR.

Maltepe de yüksek oy alan CHP, belediye meclisine bile Maltepe den aday bulamıyor. Seçim gelmiş ortada ilçe yönetimi yok. Maltepe Maltepeliler tarafından yönetilmelidir. Başkanı dışardan ata, meclis üyelerini dışarıdan ata, Maltepeli partilileri yok say. Sonra haydi çalışın de.

Beş yılda Maltepe de yapılanlara bakınca, partililere sahip çıkmayan, eş dost, akrabaları zengin eden ve buna otlandıkları için mecliste ses çıkarmayan birkaç kişiyle Maltepe yönetilemez.

Yakında bir belediye çalışanının hayret verici mektubunu yayınlayacağız. Kimler neler yapmış, isim-isim ortaya çıkacak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP