DOLAR 13,53540.08%
EURO 15,4654-0.06%
ALTIN 789,49-0,01
BITCOIN 582585-0,03%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

ALTINTEPE MAHALLESİNDE MUTLU SONA DOĞRU!

ABONE OL
Şubat 28, 2021 15:31
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUTLU SONA DOĞRU;
Bostancı Tren İstasyonuna giden Altıntepe İstasyonu YAYA Yolu MARMARAY PROJESİ Kapsamında kapatılan güzergahla ilgili mahalle halkını sevindiren gelişmeyi iki ay önce Halet Ataş duyurmuştu; o duyurunun bu gün mutlu sona ulaştığını yine sayın Ataş sosyal medya hesabından duyurdu.

İşte Ataş’ın açıklamaları:
”3 YILDAN BERİ MÜCADELESİNİ VERDİĞİMİZ, YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ İSTASYONA GİDEN YAYA YOLUNUN AÇILMASI İÇİN İSTASYON YOLU GİRİŞİNDE 2019 YEREL SEÇİMLER ÖNCESİ KAMPANYALAR DÜZENLEYİP İMZALAR TOPLAYARAK KONUYA DİKKAT ÇEKTİĞİMİZ “ALTINTEPE İSTASYON YOLU VE BOSTANCI TREN İSTASYONUNA KAPATILAN YAYA GEÇİDİNİN”
YENİDEN AÇILMASININ MÜCADELESİNDE MUTLU SONA DOĞRU GİDİYORUZ.

BUGÜN (23 Eylül 2020) ALTINTEPE MAHALLE DAYANIŞMA EVİMİZDE TCCD YOLLARI PROJELER MÜDÜRÜ, İBB PROJE VE ETÜD DAİRE BAŞKANI, İSKİ PROJE MÜDÜRÜ, KADIKÖY BELEDİYESİNİN PROJE SORUMLUSU MİMARI, BOSTANCI MUHTARIMIZ, ALTINTEPE MAHALLE MUHTARLIĞINI TEMSİLEN İHTİYAR HEYETİNDEN BİR TEMSİLCİ, ALTINTEPE MAHALLE SAKİNLERİ, MALTEPE DAYANIŞMASI ALTINTEPE DAYANIŞMA BAŞKANINA, TTB TEMSİLCİSİNİN BULUNDUĞU TOPLANTI ÇOK, ÇOK VERİMLİ GEÇTİ.

TOPLANTIDAN SONRA OLAY YERİNDE İNCELEMELER YAPILDI. BAHSİ GEÇEN YERDE ETÜD YAPARAK YAYA GEÇİDİNİN YAPILMASINDA MUTLU SONA ÇOK YAKLAŞTIK.

ALTINTEPE’YE VE SORUNLARINA SAHİP ÇIKMAYA DEVAM EDECEĞİZ.
İstanbul Büyük Şehir Belediye Başkanımız İMAMOĞLU Başkanımıza, Bu toplantıyı organize eden İBB görevlisi Mimar ÖMER beye, İBB Proje Daire Başkanına ve Ekibine, TCDD Yolları Proje Müdürlerine, TTB’nden Mahallemizde oturan Toplumsal olaylara uyarlı, bu toplantıya çok büyük katkı sunan Dr. arkadaşımıza ismini izin almadığım için yazmıyorum. KADIKÖY Bostancı Muhtarına, ALTINTEPE İHTİYAR HEYETİNDEN Toplantıya katılım sağlayan Üyemize, MALTEPE DAYANIŞMASININ ALTINTEPE ŞUBE BAŞKANINA, ALTINTEPE MAHALLE DAYANIŞMA EVİ Üyelerine ve Mahalle Sakinlerine sonsuz TEŞEKKÜRLER.

ALTINTEPE MAHALLESİ İLE İLGİLİ ÇOK ÇOK ÖNEMLİ BİR SORUN GÖRÜŞÜLÜYOR VE ÇÖZÜM ARIYORUZ, İBB’DEN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER GELİYOR,
TCDD YOLLARINDAN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER GELİYOR,
İSKİ’DEN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLER GELİYOR,
KADIKÖY BELEDİYESİNDEN PROJELER MÜDÜRÜ MİMARLAR GELİYOR, SORUN MASAYA YATIRILMIŞ ASIL MUHATAP OLAN MALTEPE BELEDİYE’SİNDEN BİR YETKİLİ DAHİ TOPLANTIDA YOK VE SORUNLARDAN VE OLAYDAN BİR HABER.
MAHALLE HALKI İLE BARIŞIK OLMAYAN MALTEPE BELEDİYESİNİ ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL.

ASIL TUHAF BİR DURUMU YAYA KÖPRÜSÜNÜN YAPILMASI DÜŞÜNÜLEN OLAY YERİNDE YAŞIYORUZ.
TOPLANTI SONRASI OLAY YERİNE ETÜD ÇALIŞMASI İÇİN GİDİYORUZ VE MALTEPE BELEDİYE YETKİLİLERİNİ ORADA GÖRÜYORUZ,
İBB PROJE VE ETÜD DAİRE BAŞKANI ORADA GÖRÜYOR…
“ALTINTEPE MAHALLE DAYANIŞMA EVİ” ve “ALTINTEPE DÜŞÜNCEDEN EYLEME PLATFORMU”
Adına Halet ATAŞ

HALK VAR, İBB VAR, İSKİ VAR, TCDD VAR; BAY ALİ KILIÇ YOK!

Bostancıya Yaya yolu Köprü Projesi için IBB, ISKİ, TCDD yolları Müdürleri ve Daire Başkanımız Mahalle Evimizde Toplantımıza katılım sağladıkları toplantıya Maltepe Belediyesinin katılmaması yadırgandı ve eleştiri konusu oldu.

CİNLİĞİN BU KADARINA DA PES!
Altıntepe ve çevre mahalle halkının yaşadığı soruna bu güne kadar duyarsız kalan Maltepe Belediyesi başkanı bay Ali Kılıç düzenlenen toplantıya iştirak etme zahmetinde bulunmaz iken durumdan pay çıkartırcasına toplantı sürerken alel acele bir kepçeyi düşünülen proje alanına göndermesi trajik komik bir durum oluşturdu. İBB’ye karşı şirin gözükme ve popülist siyaset olarak yorumlanan cinliğe halk tepki gösterdi.
24 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

http://ozgurifade.com.tr/altintepeye-mujdeyi-halet-atas-verdi/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP