DOLAR %
EURO %
ALTIN 789,330,43
BITCOIN 564007-0,01%
İstanbul
°

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Başkan Gökhan Yüksel’den Yeni Yıl Mesajı

Başkan Gökhan Yüksel’den Yeni Yıl Mesajı

ABONE OL
Aralık 30, 2019 12:23
Başkan Gökhan Yüksel’den Yeni Yıl Mesajı
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kıymetli Komşular;

31 Mart 2019’da sizlerin teveccühüyle başlamış olduğumuz görevimizde; yine sizlere karşı sorumlu olduğumuz görevlerimizden bir gün bile feragat etmediğimiz ve aynı zamanda ülkemiz adına önemli gelişmeleri yaşadığımız 1 yılı geride bırakıyoruz.

Geçen 1 yıl; iyi bir gelecek uğruna kurduğumuz ortak hayallerin gerçekleşebileceğini göstermiş, verilen emeklerin meyveleri ile bizleri ödüllendirmiş, aynı zamanda cesaretlendirmiştir.

Bu cesaret; geniş halk kitlesinin “Her Şey Güzel Olacak” söylemenin gerçekleşmesine başarı kazandırmış,  16 milyon İstanbullunun gelecek adına, İstanbul adına umutlarını çoğaltmıştır. Kültürel zenginliğin; sahip olunabilecek en büyük miras olarak kabul görüldüğü ve insanlığın önemli erdemlerini içinde yaşatmış olan kadim değerlerimiz, birlik ve beraberliğin her şeyi değiştirmeye ve umutları yeşertmeye dair gücünü bizlere tekrar göstermiştir.

Hep birlikte ilerlediğimiz bu yolculukta; sevgi temelinde, hoşgörünün yüceltildiği, barış içerisinde yaşama arzumuzu gören ve aynı birleştirici dünya görüşü ile bizlere destek olan, “yerel yönetici” sorumluluğunu bizlere vererek güvenlerini paylaşan tüm komşularıma bu vesile ile teşekkür ederim.

Kıymetli bir başlangıç yaptığımız 2019 senesinin öğrettikleri ve insani değerlere duyulan özlemin kazandırdığı bilinç ile 2020’yi karşılıyoruz. 2019 yılında umutların yeniden doğmasına vesile olan tüm olay ve duyguların, 2020 yılında büyüyerek ilerlemesini temenni ediyor, ülkemiz ve tüm dünya için barış, sevgi, saygı ve hoşgörü uyanışının gerçekleşmesini, tüm kalbi duygularımla diliyorum.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP