DOLAR 13,47260.71%
EURO 15,28940.84%
ALTIN 792,100,29
BITCOIN 488115-10,36%
İstanbul

HAFİF KAR YAĞIŞLI

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

İhtiyaç Haritası

İhtiyaç Haritası

ABONE OL
Şubat 5, 2018 10:47
İhtiyaç Haritası
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Ülkemizde büyük bir kesim açlık sınırının altında bir gelirle yaşamaya mahkum. Bu günlerde böyle güzel projelerin desteklenmesi ve tanıtılması çok önemli. Verilen desteklerin doğru adreslere gittiğinden emin olabileceğiniz bir oluşum. Sizlere kısaca tanıtmak istiyorum..
İhtiyaç Haritası, adından da anlayacağınız gibi ihtiyacı olanlar ile bu ihtiyacı karşılayabilecek kişileri buluşturan bir platform. Olay 3 bölümden oluşuyor;

İhtiyaç Gir: Bu bölümde platforma giriş yaptıktan sonra ihtiyacınız ne ise onu giriyorsunuz.
Destek Ol: Bu bölümde ise ihtiyaçlara destek olabiliyorsunuz.
Gönüllü Ol: Bu bölümde de bu ihtiyaçların karşılanma sürecine gönüllü olabiliyorsunuz. Mahallenizdeki bir ailenin eksikleri varsa bu süreci takip edip, yakındaki destek veren kişiler ile buluşup gerekli yardımı sağlıyorsunuz.

Mert Fırat

Kurucularından biri, ünlü oyuncu Mert Fırat! 
Şu aralar reytinglerde ilk sırayı kapan dizi “Ufak Tefek Cinayetler” izleyen herkes, son bölümde bu platformdan bahsedildiğini görmüştür. Çünkü kurucularından biri, yine aynı dizide bulunan başarılı oyuncu Mert Fırat. Aynı zamanda platformun sözcüsü de kendisi.

En güzel tarafı da İhtiyaç Haritasında para geçmiyor. Ekonomik gücünüze göre harita üzerinden belirlediğiniz ihtiyaçları karşılıyorsunuz..Dilerseniz kendiniz de bu sürece dahil olabiliyorsunuz
gönüllüler

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP