DOLAR 13,52390.59%
EURO 15,33990%
ALTIN 790,180,53
BITCOIN 564835-0,65%
İstanbul

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

RANT KAVGASI MI?…İKİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI

RANT KAVGASI MI?…İKİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI

ABONE OL
Şubat 28, 2021 15:48
RANT KAVGASI MI?…İKİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI GÖREVDEN ALINDI
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

RANT KAVGASI MI?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun prenslerinden Ali Kılıç’ın belediye başkanlığı yaptığı Maltepe’de iki belediye başkan yardımcısı görevden alındı.

Maltepe Belediyesi Başkan Yardımcıları Haydar Battal ve Levent Polat’ın görevden alınması son günlerde yaşanan usulsüzlük ve yolsuzluk tartışmalarının etkisi olduğu ve bir günah keçisi bulmak olarak düşünülüyor.

Ali Kılıç tarafından mı yoksa Bakanlık tasarrufuyla mı görevden alındığı bilgisine ulaşılamazken; Maltepe de uzun süredir belediye de kazan kaynadığı ilçede biliniyordu.

Son gelişmeler de belediyenin bir bankada 22 adet banka hesabının ortaya çıkması, Ali Kılıç’ın fahiş fiyatla hizmet aracı kiralamasının kamuoyuna yansıması ve 3 yıl önce Maltepe de ihtiyaç sahibi 3006 aileye halk kart projesinin yalan çıkması ve dağıtım yapılan kart sayısının 55 ile 60 arasında olduğunun anlaşılması ve Ali Kılıç’ın 3 yıldır Maltepe halkına yalan söylediğinin ortaya çıkmasının bağlantısı olduğu düşüncesi hakim.

Battal, İmar ve Şehircilikten sorumlu başkan yardımcısı görevini yürütürken; Polat ise Maltepe Belediyesi MATAŞ A.Ş. ve MATEĞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevleri ile birlikte belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
05 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

6 Ağustos 2020 Saat 15.42 / güncelleme
Melih Morsümbül’ün de Maltepe Belediyesinden ki görevinden alındığını öğrendik. Ayrıca teyitli olmamakla birlikte önümüzdeki günlerde bazı tutuklamaların olacağı bilgisi Maltepe Kamuoyunda konuşulan iddialar arasında.

Gelişmeleri Güncelleyerek Aktarmaya Devam Edeceğiz…

http://ozgurifade.com.tr/kilicdaroglu-ve-prensi-ali-kilicin-maltepede-asrin-yalani/
http://ozgurifade.com.tr/sayin-kilicdaroglu-nedir-bu-22-adet-banka-hesabi/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP