DOLAR %
EURO %
ALTIN 790,830,62
BITCOIN 563005-0,55%
İstanbul

PARÇALI AZ BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

AKŞENER, BAHÇELİ’YE; HACI BEKTAŞ DERGAHDAN CEVAP VERDİ

AKŞENER, BAHÇELİ’YE; HACI BEKTAŞ DERGAHDAN CEVAP VERDİ

ABONE OL
Ocak 20, 2021 20:32
AKŞENER, BAHÇELİ’YE; HACI BEKTAŞ DERGAHDAN CEVAP VERDİ
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“Eve dön batıyoruz bittik”çağrısına NET CEVAP
ERDOĞAN, ORTAĞI İLE İLGİLENSİN

blank


İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İl İl – İlçe İlçe esnaf ziyaretlerine Nevşehir İlinde devam ediyor. Akşener, ilk durağı Acıgöl İlçesinde ilgiyle karşılandı. Acıgöl ve Merkez esnafını ziyaret eden ve sorunlarını dinleyen Akşener, daha sonra Hacıbektaş İlçesine geçti. Burada Hacı Bektaş-ı Veli Türbesini ve Ana Arife Ulusoy’u evinde ziyaret etti.

Akşener yatığı açıklamada, “Ben bugün Nevşehir’de daha önce başlattığımız Covid 19 salgını sebebiyle bıraktığımız ilçe gezilerine bugün başladım. Tarih bir bütündür, Bayram içerisinde Fatih’in fethettiği Ayasofya’yı ziyaret ettim. Tam ibadete açılan, Atatürk’ümüzün özgürleştirdiği Ayasofya Camiini ziyaret ettim, orada mescit namazı kıldım. Bugün de Nevşehir’deyiz burada da Hacı Bektaş-ı Veli’nin Türbesini ziyaret ettik, dua ettik. İnşallah bu bütünlüğü yani bu bütün değerlerin bizim olduğunu tekrar hatırlatarak yolumuza devam ediyoruz” dedi.

BİZİM DERDİMİZ MİLLETTİR, MİLLETİN SESİDİR
Açıklamasının ardından gazetecilerin, Bahçeli’nin Eve dön çağrısını nasıl yorumluyorsunuz? sorusuna Akşener şu yanıtı verdi:
“Ben aracılığınızla Sayın Erdoğan’a bir çağrıda bulunmak istiyorum, Ortağı ile ilgilinsin. Ne zaman Sayın Erdoğan’ın ilgilisi azalıyor Sayın Bahçeli başta ben olmak üzere partime saldırıyor. Biz bundan bıktık, lütfen ortağı ile ilgilensin. Birincisi bu ama diğer taraftan siyasi magazin konularında konuşmayı ve siyasetçilerin ita amiri pozisyonunda parmak sallamasını siyasi nezaketle hiç uygun görmediğimi, bağdaştırmadığımı söylemek isterim.

Sayın Bahçeli’nin en önemli özelliği kendisinin altını ısrarla çizdiği nezaketidir ama Türkiye’nin özellikle ekonomi noktasında problemleri olduğu bir dönemde, üzerine salgın yaşadığımız bir dönemde esnafımızın, işçimizin, işsiz gencimizin, tarımımızın pek çok sorunu varken, milletin sesini duymak yerine, o sese bir cevap vermek yerine siyasi magazinle meşgul olmasını da hiç hoş bulmadığımı, hiç hoş olmadığını ifade etmek isterim. Bir kez daha söyleyeyim Sayın Erdoğan lütfen ortağınızı üzerimize sardırmaktan alın yeterli ilgiyi gösterin. Bizim derdimiz millettir, milletin sesidir.”
05 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP