DOLAR 13,47260.71%
EURO 15,28940.84%
ALTIN 792,100,29
BITCOIN 492502-9,51%
İstanbul

HAFİF KAR YAĞIŞLI

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

BİR KADIN CHP’NİN 37. KUMPAS KONGRESİNE DAMGA VURDU

BİR KADIN CHP’NİN 37. KUMPAS KONGRESİNE DAMGA VURDU

ABONE OL
Ocak 20, 2021 21:13
BİR KADIN CHP’NİN 37. KUMPAS KONGRESİNE DAMGA VURDU
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BİR KADIN CHP’NİN 37. KUMPAS KONGRESİNE DAMGA VURDU

Erkek egemenliğinin damga vurduğu chp kongresinde susan erkeklere bir kadından tokat gibi çıkış.
CHP’nin 37. Olağan büyük kurultayda Kürsüye gelen onur üyesi Nuriye Berberoğlu, “Tıpış tıpış yürümeyi tercih eden delegeler, nasılsınız? İyi misiniz? Halinizden memnun musunuz? Aranızda mutluyum, memnunum diyen varsa eğer, 30 yıldır iktidar olamayan partimizde, bu arkadaşları mutlu kılan nedir diye sorgulamamız lazım.” dedi.

blank

“FETÖ KONFERANSINA KATILANLAR İHRAÇ EDİLMEDİLER”
Suçlamalarına devam eden Berberoğlu, “İhsanoğlu’nun Çankaya’ya çıkmasına onay verenlerin ayıklanması bu delegasyonun görevidir. FETÖ’nün düzenlediği konferansa katılan vekiller, izinli oldukları için ihraç edilmediler. Bunların pasaportlarını bu delegasyon vermeli.” ifadelerini kulandı.

“ERDOĞAN’A İZLETİRKEN ALDIKLARI GÖRÜNTÜYÜ SİZE KİMLERİN NEREDE SERVİS ETTİĞİNİ AÇIKLAMADINIZ”
Daha önce de Muharrem İnce’nin PM listesinde yer alan CHP’li Nuriye Berberoğlu “Bu kürsüden Genel Başkan’a sormak istediklerim var. Partimiz, uluslararası bir operasyona maruz bırakıldı. O operasyona konu kaseti, Erdoğan’a izletirken aldıkları görüntüyü size kimlerin nerede servis ettiğini açıklamadınız.

KILIÇDAROĞLU TELEFONLARI KAPATIP YATTA KİMİNLE GÖRÜŞTÜ
2 Mayıs 2019’da İstanbul seçimine günler kala, siyasi trafiğin en yoğun günlerinde Kalamış Yat Limanı’nda beraberinizdekilerin tüm telefonlarını kapatarak katıldığınız yat gezisinde…” sözlerini kullandı.

BİR ANDA MİKROFON KAPATILDI
Kurultay moderatörü, Kılıçdaroğlu yönetimine yönelik suçlamaların artması üzerine mikrofonun sesini kapadı.
Israrı üzerine yeniden konuşmaya başlayan Berberoğlu, “Katıldığınız yat gezisinde kimlerle görüştüğünüzü açıklamadınız. Erdoğan, CHP’yi dağıtmak için devletin en kilit noktalarındaki kişileri devreye soktu dediniz. Ama Saray’a giden vekili açıklamadınız. Sizin bu görüşmeden haberdar olduğunuz izlenimini yaratacağını düşünmediniz mi?” dedi.

“LÜTFEN KESELİM”
Konuşma devam ederken bazı CHP’liler “Lütfen keselim” diye bağırdı. Berberoğlu’nu divan başkanı Çerçioğlu da sık sık uyardı.

blank
2 Mayıs 2019 da yapılan Gizli Yat ziyaretini
bir yıl önce ölenin taziyesine gittik diye savunma yaptılar

YAT OLAYININ AYRINTILAR ŞÖYLEYDİ.
2 Mayıs 2019 tarihinde korumalarını Sabiha Gökçen Havaalanında bırakarak, Kalamış Yat Limanına giden, Tivnikli Ailesinin Yannie adlı yatına binerek denize açılan Kemal Kılıçdaroğlu kiminle veya kimlerle görüştüğü hala daha sırdır.
Uydurdukları bahane taziye ziyareti oldu. Bir yıl önce 06 Kasım 2018 de ölen Abdullah Tivnikli’nin taziyesine gittiğini söylediler.
Tivnikli Ailesi Telekomu soyan Hariri’nin, Amerika kontrollü Suudi Sermayesinin Türkiye’deki temsilcisidir. Abdullah Gül destekçisidir.

7 Kasım 2008 de Kılıçdaroğlu’nun Telekom’dan AKP’ye para transferi iddiası
Bay Kılıçdaroğlu elinde dosyalarla sık sık ekrana çıkıyor, Abdullah Tivnikli’nin Telekom Vurgunu İçinde Olduğunu Kamuoyuna Söylüyordu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Tivnikli, Hariri ve Saudi Telecom’un 2 yetkilisinin yer aldığı fotoğrafa da yer verilen haberi gazetecilere gösteren Kılıçdaroğlu, “Kendisine bazı çevrelerce ‘Becerikli Abdullah da denilen Tivnikli’nin, Türk Telekom hisselerinin önemli bir miktarını başkaları adına yediemin olarak muhafaza ettiğini” ileri sürmüştü.

blank
Kılıçdaroğlu 2008 de TBMM’sinde ve televizyonlarda Abdullah Tivnikli şikayetleri yapıyordu

NURİYE BERBEROĞLU KİMDİR?:
Nuriye Berberoğlu 1953 yılında Düzce’de dünyaya geldi. 1976 yılında, İstanbul Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisini bitirdi.
İstanbul, Ankara, Bodrum, Samsun, Düzce’de serbest mühendislik ve mütahitlik işleri yaptı. Özel sektörde müşavirlik yaptı, kontrol mühendisi olarak çalıştı.
Küçük Çekmece Belediyesi Başkan Yardımcılığı, Ümraniye Belediyesi Başkan Yardımcılığı, Belediye Meclis Üyesi İmar Komisyon Başkanlığı yaptı, İTÜ’de öğretim görevlisi olarak çalıştı.
26 Temmuz 2020 / ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP