DOLAR 13,57130.92%
EURO 15,38670.27%
ALTIN 790,640,59
BITCOIN 565480-0,48%
İstanbul

KAPALI

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

CHP BELEDİYESİNDEN MUHTEŞEM HİZMET!

ABONE OL
Şubat 28, 2021 15:27
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye Böylesini Görmedi, Muhtemelen Ülkeyi de Böyle Yönetecekler
Kılıçdaroğlu tarafından İstanbul Maltepe’ye zorla belediye başkanı yapılan Ali Kılıç belediyeciliğinin halkı yolma muhteşem buluşları devam ediyor.

blank

Geçtiğimiz günlerde Chp belediye mecls üyelerinin oylarıyla Vatandaşın Çardağından Sundurmasından Para Toplama Devri Başlatan Maltepe CHP Belediyesi borca batırdığı belediyede vatandaştan nasıl para toplarım projeleri geliştirmeye devam ediyor.

Son icraatı ise tarihte yer alan halk hikayesinde ki ‘Deli Dumrul” bile kıskandıran cinsinden. Kılıçdaroğlunun prensi bay Ali Kılıç destekçisi Chp meclis üyelerinin oyları ile başlattığı yeni uygulamayla yaşanan ekonomik krizde can çekişen esnafı adeta haraca bağladı.

blank
DİKKAT…her Ulusal bayramdan Önce Yenilecek; TÜRKÇESİ her bayramda ver 350 TL sayın esnaf.

HER BAYRAMDAN ÖNCE YENİLENECEK

Kılıçdaroğlu himayesinde ki Maltepe rant belediyesi düzenlediği belgede ki ibare rant ve soygun düzeninin boyutunun nerelere vardığını gösteriyor. ”ULUSAL BAYRAM GÜNLERİNDEN ÖNCE YENİLENECEKTİR” Bundan anlaşılan her bayramdan önce bay Kılıçdaroğlunun ekranlarda ve meclisteki meşhur salı toplantılarında iktidara yüklendiği ve sözde hesap sorduğu ”esnafın hali perişan, siftah yapmadan kepenk kapatıyorlar” demagojisinin gerçeği yansıtmadığı ve sadece esnafa nabza şerbet mealinde olduğu anlaşılıyor.

ŞAKA DEĞİL GERÇEK; CHP’Lİ BELEDİYEDEN BAYRAMDA ESNAFA YENİ VERGİ SALDI
Yaşanan Ekonomik Krizde Esnafın Yanında Olması Gerekenler Esnafı Nasıl Yolarız Peşine Düşmüşler Muhteşem Hizmet için esnaflara belge düzenleyen Kılıçdaroğlu prensi bay Ali Kılıç ilçede sürdürdüğü rant bazlı belediyeciliği esnafa bayramda açma belgesi düzenleyerek 350 TL karşılığında vermeye başladı.

blank

Söz konusu DELİ DUMRUL belgesini almayan esnafın bayram günleri açtırılmayacağı ve zabıta soruyla kapattırılacağı ifade ediliyor.
Eski köye yeni adetin adresi İstanbul Maltepe Chp Belediyesi ilçeyi nasıl borca batırdığının ve Maltepe halkının parasını nereye ve kimlere har vurup harman savurduğunun hesabını vermek yerine bataktan çıkmak için Maltepelileri adeta haraca bağlaması mensubu olduğu siyasi partinin olası bir iktidarında nasıl çalışacaklarının işaretlerini veriyor.

Buna göre Kılıçdaroğlunun medarı iftiharı bay Ali Kılıç belediyeciliği, belgede ki ”ULUSAL BAYRAM GÜNLERİNDEN ÖNCE YENİLENECEKTİR” ibaresinden de anlaşıldığı üzere bundan sonra Maltepe de;
29 Ekim – Cumhuriyet Bayramında 350 TL.
Ramazan Bayramında 350 TL.
Kurban Bayramında 350 TL.
1 Mayıs – Emek ve Dayanışma Günü Bayramında 350 TL.
23 Nisan – Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında 350 TL.
19 Mayıs – Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında 350 TL.
15 Temmuz – Demokrasi ve Özgürlükler Günü Bayramında 350 TL.
30 Ağustos – Zafer Bayramında 350 TL. olmak üzere
Maltepe’de ki her esnaftan yılda 2 bin 800 lira toplayarak borca batırdığı Maltepe belediyesini bataktan kurtarmaya çalışacak.
28 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

MALTEPEYİ BORCA BATIRDILAR ŞİMDİ VATANDAŞI SAĞIYORLAR
‘Vatandaşın Çardağından Sundurmasından Para Toplama Devri Başladı’

http://ozgurifade.com.tr/maltepeyi-borca-batirdilar-simdi-vatandasi-sagiyorlar/

BÖYLESİ NE GÖRÜLDÜ NEDE DUYULDU!
‘Belediyenin İhale Veren Şirketine İhale Alan Genel Müdür Oldu’

http://ozgurifade.com.tr/boylesi-ne-goruldu-nede-duyuldu/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP