DOLAR 13,56180.21%
EURO 15,39240.46%
ALTIN 795,390,77
BITCOIN 5721001,41%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

18:11

AKŞAM'A KALAN SÜRE

FRANSAYI BOYKOT EDEN AKP REJİMİ İNGİLTEREYİ ÖRTBAS EDİYOR

ABONE OL
Ekim 26, 2020 13:25
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

‘Erdoğan’a Hakaret Eden Fransa’ya BOYKOT Başlatan Akp Rejimi; Türkiye’ye ”HAYDUT” Diyen İngiltere’ye Ses Çıkartmadı’

blank


Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Karikatür Hakareti Yapan Fransa Irkçı Parti Başkanı İçin Fransız Mallarını BOYKOT Çağrısı Yapan Akp Rejimi; Türkiye’ye ”HAYDUT DEVLET” Diyerek Hakaret Eden İngiltere’nin AB Parlamenterini Görmedim-Duymadım Tiyatrosu Oynuyor.

KENDİSİNE HAKARET EDİLEN ERDOĞAN BOYKOT ÇAĞRISI YAPTI
Son dakika.. Partili Cumhurbaşkanı Erdoğan Mevlid-i Nebi haftası açılış programında konuştu. Erdoğan konuşmasında Fransa’da yaşananları işaret ederek, “Nasıl ki Fransa’da Türk markalı mal satın alınmayın diyorsa ben de buradan milletime sesleniyorum sakın Fransız markalarını satın almayın.” dedi.

Hollandalının Erdoğan Hakaretine BOYKOT başlatan Akp Cemaati Türkiye’ye HAYDUT Diyen İngiliz’e Ses Çıkartmadı.
Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi (AKPM) 23 Ekim de gerçekleşen oturumunda İngiliz parlamenter Sir Roger Gale Türkiye ve Rusya’ya “haydut devletler” dedi.

İNGİLİZ AB PARLEMENTERİNDEN 23 EKİM DE TÜRKİYE’YE HAKARET
AKPM Türkiye raportörleri, İsveçli parlamenter Thomas Hammerberg ve İngiliz parlamenter John Howell tarafından kaleme alınan, “Türkiye’de Siyasi Muhalefet ve Karşıt Görüşlü Yurttaşlara Yönelik Yeni Baskı: Avrupa Konseyi Normlarını Korumanın Aciliyeti” başlıklı rapor ve karar, video konferans aracılığıyla gerçekleşen oturumda oy çoğunluğuyla kabul edildi.

Oturumda Muhafazakar Grup adına söz alan İngiliz parlamenter Roger Gale Türkiye ve Rusya’yı “haydut devletler” olarak tanımladı. Bu iki ülkenin “reform yapmamaları halinde AKPM üyesi kalmamaları gerektiğini” savunan Gale’in bu ifadelerine Türkiye siyasi iktidarının tepki göstermemesi oldukça manidar.

TÜRKİYE’YE HAYDUT DİYENE SES ÇIKARTMAYAN AKP REJİMİ, GENEL BAŞKANLARI ERDOĞAN’A YAPILAN HAKARET İÇİN FRANSIZ MALLARINI BOYKOT ÇAĞRISI YAPIYOR.

FRANSIZ IRKÇI PARTİ BAŞKANINDAN 24 EKİM DE ERDOĞAN’A HAKARET
Akp rejimi Hollanda ırkçı parti genel Başkanı Geert Wilders’ın 24 Ekim de attığı twitter de “terörist” Erdoğan paylaşımı için ayağa kalktı.
Hollanda’da aşırı sağcı Özgürlük Partisi’nin Başkanı Geert Wilders skandal bir paylaşıma daha imza attı. Daha önce ülkedeki camileri kapatmak ve Kur’an’ı yasaklamak istediğini açıklayan Wilders, son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın resmedildiği bir karikatürü paylaşıp “terörist” notunu düşmüştü.
26 Ekim 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP