DOLAR %
EURO %
ALTIN 790,830,62
BITCOIN 563005-0,55%
İstanbul

PARÇALI AZ BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

İNCE’NİN MEMLEKET HAREKETİ CUMHURİYET’İN DOĞDUĞU KENTTE BAŞLADI

ABONE OL
Eylül 4, 2020 18:13
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Muharrem İnce “Memleket Hareketi”ni bugün Sivas’ta başlattı. “Prangaları kırıp maviliklere yelken açacağız” diyerek halka seslenen İnce, harekete davet etmeyeceği grupları da paylaştı.

blank

Ayrıca İnce, harekette istemediği, asla davet etmeyeceği grupları da tek tek sıralayarak paylaştı.Muharrem İnce’nin açıklamalarından satır başları şu şekilde:”Türkiye’nin kucaklaşmaya ihtiyacı var. İktidar gitmekten korkuyor, muhalefet de “vatandaş ne der” deyip ondan korkuyor. Böyle bir ortamda Sivas’tan yola çıkıyoruz. Dokunsan yıkılacak bir iktidar var ama muhalefet korkuyor.

“DEMOKRASİ VE ÖZGÜRLÜK NEFERLERİYİZ”
Biz kutuplaşma yerine kucaklaşmayı önereniz. Muhalefet hareketi değiliz, derdimiz gelecektir. Bizim derdimiz gençlerin beyin göçünü engellemektir. Bir her türlü ayrımcılığa karşı dik duranlarız. Biz demokrasi ve özgürlük neferleriyiz. Cumhuriyet’in değerleriyle oynanamaz. Prangaları kırıp maviliklere yelken açacağız

blank

“GELECEKTEN KAYGI DUYANLARI HAREKETE DAVET EDİYORUM”
Türkiye’yi dijital üretim merkezi yapacağız. Tersine beyin göçünü başlatacağız. Milletimizle gönül köprüsünü kuracağız. Gelecekten kaygı duyanları Memleket Hareketi’ne davet ediyorum.

“AYRIMCILIK YAPANLARI HAREKETİMİZDE İSTEMİYORUZ”
Atatürk’ü kabul etmeyenleri hareketimizde istemiyoruz.Terör örgütleriyle menfaat odaklarıyla haşır olanları, kadına şiddeti ve çocuk istismarını kınamayanları, sokaktaki dostlarımıza kötü muamale yapanları, doğa ve çevreye saygı duymayanları, siyasetten zenginleşmek isteyenleri, ayrımcılık yapanları hareketimizde istemiyoruz.

“FİNANSÖRÜMÜZ YOK”
92 parti var kimse finansörlerini sormuyor ama bize soruyorlar. Bir tane kiraladığımız bu otobüs var, 10 yaşında. Sadece otobüs kiraladık, finansörümüz yok. Bize milyon dolarlar lazım değil, bize yürek lazım, cesaret lazım”

CUMHURİYETİN TEMELLERİNİN ATILDIĞI BİNAYI ZİYARET ETTİ
Sabah saatlerinde İstanbul’dan Sivas’a gelen Muharrem İnce vatandaşlara seslenerek Memleket Hareketi’ni anlattı. İnce; Muğla, Van, Edirne ve Samsun’dan pek çok vatandaşın Memleket Hareketi için Sivas’a geldiğini belirtti.

blank


İnce ardından Sivas Kongresi’nin yapıldığı Erkek Lisesi’ne geldi. Muharrem İnce, 1990 yılından itibaren Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi haline dönüştürülen tarihi binayı gezdi. (halkinhabercisi)
04 Eylül 2020 / ÖZGÜR İFADE

http://ozgurifade.com.tr/incenin-bin-gunde-memleket-hareketi-yarin-basliyor/
http://ozgurifade.com.tr/oy-nobeti-tutup-yalovayi-chpye-kazandiran-ile-yalovayi-akpye-verenler-1/
http://ozgurifade.com.tr/oy-nobeti-tutup-yalovayi-chpye-kazandiran-ile-yalovayi-akpye-verenler-2/
http://ozgurifade.com.tr/oy-nobeti-tutup-yalovayi-chpye-kazandiran-ile-yalovayi-akpye-verenler-3/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP