DOLAR 13,5246-0.46%
EURO 15,4809-0.99%
ALTIN 789,91-0,67
BITCOIN 584829-0,01%
İstanbul

AZ BULUTLU

15:45

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

“Kardeşim gazeteci”…

“Kardeşim gazeteci”…

ABONE OL
Şubat 28, 2021 18:31
“Kardeşim gazeteci”…
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yandaş gazeteci-yazar Ahmet Öztürk, Kemal Kılıçdaroğlu için “Be hey mel’ûn” diyor rahatlıkla… Maltepe cenahında ses yok… Aynı şahıs, Başkan Ali Kılıç’a övgüler düzüyor; alkışlar, gülücükler, teşekkürler “Maltepeli yazar kardeş” için dökülüyor satırlara, Maltepe cenahı(!)ndan… Anlıyoruz aslında “Denize düşen yılana sarılır”…

Belediye Başkanı Ali Kılıç’ın sosyal medya hesabından, Ahmet Öztürk için, kendisini övdüğü yazısı sonrası paylaşımı şöyle:

Ali Kılıç🇹🇷‏Onaylanmış hesap @BskAliKilic

Maltepeli yazar kardeşim Ahmet Öztürk, hiçbir çocuk yatağa aç girmesin diye #Maltepe‘de hayata geçirdiğimiz Aile Sigortası’nı İstiklal gazetesindeki köşesine taşımış. Mutlu oldum. Teşekkür ediyorum.

Başkan Ali Kılıç’ın Maltepeli yazar kardeşi bakın CHP için neler söylemiş… Gazetecidir eleştirir, bunu yazar. CHP’yezarar veren Ali Kılıç’ı eleştiren gazeteciler tu kaka, CHP ve Kılıçdaroğlu’nu eleştiren gazeteci ise“Kardeşim gazeteci”… Öyle mi Ali Kılıç?

Araştırmacı – Yazar Ahmet Öztürk’ün köşe yazılarından örnekler.

Ahmet ÖZTÜRKahmetozturk@istiklal.com.tr (05 Nisan 2018)

“Bu Ülkenin Baş Belası Kemal Kılıçdaroğlu’dur!

Kim vatan haini:

Kemal Kılıçdaroğlu, konuştuğu grup toplantısında bu ülkenin kadınları demokrasi istiyor, eşitlik istiyor, daha fazla söz hakkı istiyor. Her kadın bir Kuvayimilliyecidir diyerek üstad Kadir Mısıroğlu üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a saldırıp vatan hainisin diyor.

Bağımsız bir Türkiye isteyen Kılıçdaroğlu’na soruyorum eğer Türkiye bağımsız olmasaydı, diktatörlük olsaydı, sen bu sözleri sarf ettikten sonra kafan gövdenin üzerinde durur muydu? Be hey mel’ûn!!!”

Araştırmacı – Yazar Ahmet Öztürk 27 Nisan 2018

“Ben de diyorum ki, Allah CHP’ye fırsat vermesin. Zaten vermiyor. Eğer verirse, vay halimize tek parti dönemine döneriz. 1928 de CHP tek partili iktidarında Ülkenin dini İslam’dır maddesini anayasadan çıkarmıştı. CHP’nin zihniyeti budur işte!!!”

Diyoruz ya; kendisi pohpohlanınca “kardeş gazeteci” CHP’ye atıp tutunca, hakaretler yağdırınca tıs yok…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP