DOLAR 13,54310.06%
EURO 15,4783-0.01%
ALTIN 788,30-0,16
BITCOIN 580044-0,48%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

KILIÇDAROĞLU CHP’SİNDE AHLAKSIZLIKLAR DİZ BOYUNU AŞTI

ABONE OL
Şubat 28, 2021 15:32
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Chp’de Uçkuru Düşüklerin Didim, İstabul İl Başkanlığı ve Maltepe Üçgeni Maceraları
Geçtiğimiz günlerde Didim Belediyesi’nde patlak veren tecavüz skandalının ardından bu sefer de İstanbul’da CHP’li bir isim başka bir kadınla yakalandı. CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Kelleci’nin eşi, kendisini aldattığı gerekçesiyle boşanma davası açtı.

blank

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun eğitimden sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Kelleci’nin, aynı partide görevli bir kadınla kendisini aldattığını iddia eden doktor eşi S.K., 200 bin lira tazminat ve aylık 10 bin lira nafaka istemli boşanma davası açtı.

CHP İl Başkan Yardımcısı Kelleci’nin doktor eşi, dedektif gibi iz sürüp kocasının ihanetini yakaladı. CHP İstanbul İl Başkanlığı eğitimden sorumlu Başkan Yardımcısı Erdoğan Kelleci’nin doktor olan 22 yıllık eşi S.K., kocasının partide görevli bir kadınla kendisini aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı.

Akşam’ın haberine göre, Dr. S.K, İstanbul Aile Mahkemesi’ne sunduğu dilekçede, eşindeki değişimi nasıl anladığını ve tuttuğu günlük kiralık evde nasıl bastığını şöyle anlattı: “21 yıllık evliyiz. İki çocuğumuz var. Eşim Erdoğan Kelleci, 10 yıl önce kendi şirketini kapatarak CHP’ye katıldı. CHP’ye katıldıktan sonra benden ve çocuklarından uzaklaştı, kendine yeni bir hayat kurdu. CHP içinde yükselme bahanesiyle evini ihmal etti, ‘Parti toplantısındayım’ diyerek eve geç geldi, bazen hiç gelmedi. Şüphe üzerine CHP’yi aradım. Toplantıların makul saatlerde sonlandırıldığını söylediler.”

ŞİDDET UYGULADI, PARAMI ALDI
“Aldatıldığımı öğrenmeden önce anlaşmalı boşanmak istedim. PERPA’daki işyerime 160 bin liraya müşteri bulduğunu, satıp parasını kendisine verirsem boşanacağını söyledi. Tartıştık. ‘Parayı başka erkeklerle mi yiyeceksin’ diyerek onur kırıcı ithamlarda bulundu. İtip kakma suretiyle şiddet uygulayarak hakaret ve tehdit etti. Kız kardeşimin evine sığındım.”

GÜNLÜK EVDE BASTIM
“İlk etapta 30 bin lirayı eşimin hesabına yatırdım. Dükkanın satılmasıyla kalan 130 bin lirayı da eşime verecektim. Ancak eşimin bir internet sitesinden 4 günlük ev kiralaması üzerine aldatıldığımı öğrendim. Kiralanan eve kuzenimle birlikte baskına gittik. Evin önünde beklerken eşim yanında bir kadınla arabadan indi, kiralanan daireye girdi. Kuzenimle birlikte dairenin kapısını çaldık. Kelleci beni kapıda görünce kapıyı tutarak, ‘her şeyi aşağıda konuşalım’ dedi. Bu sırada ‘A.’ adlı kadın kaçtı. Buna dair fotoğraf ve video kayıtlarını mahkemeye sunacağım. Bunu öğrenince anlaşmalı boşanmaktan vazgeçtim.”

BENİ KOVDURMAYA ÇALIŞTI
“Kelleci, mesajlar atarak tehdit içerikli üslup kullandı. Hekimlik yaptığım işyerine de gelerek işten çıkarılmama yönelik eylemlerde bulundu. Erdoğan Kelleci daha sonra kadın için ‘eskort tutmuştum, ciddi bir şey değildi’ dedi.”

Dr. S.K., 200 bin lira tazminat, çocukların velayeti, 10 bin lira nafaka, sahip olduğu gayrimenkullere ihtiyati tedbir ve ödediği 30 bin liranın iade edilmesini istedi.


BİR YASAK AŞK İDDİASI DA MALTEPE’DEN
Kılıçdaroğlu’nun prenslerinden ve bizzat kendisi tarafından Maltepe’ye zorla belediye başkanı yapılan Ali Kılıç’ın da bir belediye görevlisi ile ikinci evliliği olan eşini aldattığı ve yaşadığı yasak aşktan belediye görevlisi kadının hamile kalmasının ortaya çıkmasıyla boşanma davası açıldığı iddia ediliyor. Boşanmak için önce 5 milyon liraya anlaşıldığı; ancak hamilelik olayının ortaya çıkması ile eşinin akrabalarının devreye girmesi sonucu rakamın 50 milyon liraya çıktığı ve yapılan pazarlıklar sonucunda 40 milyon lira karşılığında anlaşılarak boş anıldığı iddialar arasında.

6 YILDA PARASIZ ALİ’DEN 40 MİLYON LİRA BOŞANMA PARASI ÖDEYEN ALİ’YE
6 yıl önce belediye başkanı adaylığında bozulan benzini biten Volkswagen makam arabasını, seçim çalışmasında ”Beni Müteahhitlerin İnsafına Bırakmayın, Düşürmeyin” dediği için halkın para toplayıp yardım ettiği ve Gülsuyu’n da Nurettin Sözen Parkında nutuk çekerken toplanan insanlara ”Benden Yemek Filan İstemeyin; Bakmayın Almancı Olduğuma Param Yok” diyen bay Ali Kılıç’ın bu iddialar doğru ise uçkuru için 40 milyon lirayı 6 yılda bulacak zenginliğe nasıl ulaştığını da bir zahmet kendisine oy veren garip gureba düşünsün.
18 Eylül 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

Didim de Ne Olmuştu!

http://ozgurifade.com.tr/didimde-s-t-isimli-kadina-tecavuz-yapilan-ciflik-evi-goruntulendi/
http://ozgurifade.com.tr/chpli-belediye-baskaninin-tecavuzune-ugrayan-kadin-ifade-verdi/
http://ozgurifade.com.tr/chpli-belediye-baskaninin-tecavuz-skandali/

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP