DOLAR 13,5246-0.46%
EURO 15,4809-0.99%
ALTIN 789,91-0,67
BITCOIN 584034-0,02%
İstanbul

AZ BULUTLU

15:45

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Maltepe’de film ve gazoz (19.07.2017 tarihli haberimiz)

Maltepe’de film ve gazoz (19.07.2017 tarihli haberimiz)

ABONE OL
Şubat 28, 2021 14:59
Maltepe’de film ve gazoz (19.07.2017 tarihli haberimiz)
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bir film şirketini destekleyebilirsiniz, sponsor olup reklam verirsiniz. Ama kardeşim şapka, tişört siparişi veremezsiniz. Bir iş yapıyorsunuz bari kurallarına uyun yapın, biraz etik olun. İnsanların aklıyla alay etmeye çalışmayın, gazoz olmayın!

Sinemada, televizyonda filim, dizi izlemek içinde bulunduğumuz toplumun en büyük zevklerinden biri haline geldi.
Maltepe’de bir zamanlar filim izleyene gazoz, çekirdek ikramları vardı. Sanırım bunu herkes hatırlar.
Peki, bu filmler nasıl çekilir, kimler çeker, ne şartlarda çekilir çoğu seyirci bununla fazla ilgilenmez.
İşte bu noktada bir filim yapım şirketi bu işleri nasıl yapıyor diye bir bakalım dedik. Şirketin adı “KARŞI FİLİM YAPIMCILIK LTD. ŞTİ” Bu şirket Maltepe’de şapka, kaşkol, şal, tişört, yani tekstil konusuna giren her türlü filmi çekiyor. Maltepe belediyesi de buna finansör oluyor.
Şirket sanki kamera yerine dikiş makinası, kumaş baskı makinası kullanıyor. Bununla nasıl filim çekilir demeyin. Bunu biz de bilmiyoruz. Ama bu faturaları görünce biz de şaşırdık.
Bir filim şirketini destekleyebilirsiniz, sponsor olup reklam verirsiniz. Ama kardeşim şapka, tişört siparişi veremezsiniz. Bir iş yapıyorsunuz bari kurallarına uyun yapın, biraz etik olun. İnsanların aklıyla alay etmeye çalışmayın. Mesela, İran seyahatine Karşı Filim şirketinden yanınıza bir kameraman alsaydınız. Formalite bu ya… Orada kısa bir film çekseydiniz. Burada Maltepe halkı gazoz içerek oranın akşamını, sabahını, yaptığınız işleri izleseydi. Kötü mü olurdu. Hem bilgi edinir, hem şirketin parasını öder, hem de gazoz içerdik.
Şu sözü de çok severiz “Gazoz olma efsane ol!”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP