DOLAR 13,52390.59%
EURO 15,33990%
ALTIN 790,180,53
BITCOIN 564835-0,65%
İstanbul

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

MALTEPE’DE TEHLİKELİ KORONA ARTIŞI HANGİ MAHALLE ALARM VERİYOR

MALTEPE’DE TEHLİKELİ KORONA ARTIŞI HANGİ MAHALLE ALARM VERİYOR

ABONE OL
Şubat 28, 2021 14:20
MALTEPE’DE TEHLİKELİ KORONA ARTIŞI HANGİ MAHALLE ALARM VERİYOR
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MALTEPE’DE TEHLİKELİ KORONA ARTIŞI HANGİ MAHALLE ALARM VERİYOR


İstanbul Maltepe ilçesinde Koronavirüs artışlarında ki yükseliş endişe verici boyutlara geldi.

blank

Anadolu yakasında Ümraniye’den sonra en çok vakanın arttığı ikinci ilçe olan Maltepe’de yerel yöneticilerin yeteri kadar çalışma yapmamaları; belediyenin bir iki hastaneye hijyen malzemeleri dağıtma şovundan başka hiç bir faliyette bulunmaması dikkat çekiyor.

MALTEPE’DE BİRİNCİ TEHLİKE SINIRINDA Kİ MAHALLE ZÜMRÜTEVLER
İlçenin en kalabalık mahallelerinden Zümrütevler ilçenin koronavirüs vakalarının en yoğun olduğu mahalle. Yoğunluk haritasında da dikkat çeken bu artış için belediyenin duyarsız ve ilgisiz tavırları bir çok mahalleli tarafından tepkiyle karşılanıyor.

blank
Zümrütevler Mahallesi

MALTEPE’DE İKİNCİ TEHLİKE SINIRINDA Kİ MAHALLE AYDINEVLER
Zümrütevler ile komşu mahalle Girne de kısmen görülen Koronavirüs artış hızı Aydınevler mahallesinde her geçen gün yükselmeye devam ediyor. Yoğunluk haritasında dikkat çeken bu artış yaşanırken halkın sahipsizliği ve kendi kaderine terk edilmiş olması dikkat çekiyor.

blank
Aydınevler Mahallesi

MALTEPE’DE ÜÇÜNCÜ TEHLİKE SINIRINDA Kİ MAHALLE BAĞLARBAŞI
Hemen yanıbaşında ki Altayçeşme’nin bir kısmını etkisi altına alan koronavirüs vakaları Bağlarbaşı mahallesinde yüksek bir ivme kazanmışdurumda; özellikle Bölge hastanesi ile Orhangazi arasında yoğunlaşan vaka sayıları tehlike sınırlarını zorlar mahiyette.

blank
Bağlarbaşı Mahallesi

Bunlardan başka Küçükyalı da Kaymakamlık civarlarında, Girne Mahallesi ve Feyzullah Mahallesinde tehlike sınırlarında olmamakla birlikte endişeli bir artış görülüyor.

İlçede mahallelere ulaşım sağlayan minübüslerde Koronavirüs önlem ve uyarı broşür ve bültenlerinin Pendik belediyesinin dağıttığı afişler olması Maltepe Belediyesinin bu salgın sürecinde ki ilgisizliğinin ve duyarsızlığının adete fotoğrafı konumunda.
19 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP