DOLAR 13,47260.71%
EURO 15,28940.84%
ALTIN 792,100,29
BITCOIN 484594-11,87%
İstanbul

HAFİF KAR YAĞIŞLI

06:48

İMSAK'A KALAN SÜRE

Maltepeli Ana Vatan Partililer: HEPİMİZ “AHMET BAYKANIZ” DEDİ

Maltepeli Ana Vatan Partililer: HEPİMİZ “AHMET BAYKANIZ” DEDİ

ABONE OL
Şubat 28, 2021 14:56
Maltepeli Ana Vatan Partililer: HEPİMİZ “AHMET BAYKANIZ” DEDİ
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhur İttifakı MHP Maltepe Belediye başkan adayı Ahmet Baykan’ı seven ve 1994-2004 tarihleri arası beraber çalıştığı mesai ardaşlarının düzenlemiş olduğu yemekli toplantıya katıldı. Katılıma çok sayıda eski Ana Vatan partililer katılım sağladı. Ahmet Baykan’ın salona girmeyisiyle müthiş bir alkış koptu…. Salonda asılı “HEPİMİZ AHMET BAYKAN’IZ” pankartı dikkatlerden kaçmadı.

Eski Ana Vatan partili Maltepeliler Adeta Ahmet Baykan’ı bağrına bastı.

Geceye Cumhur İttifak Adayı Ahmet Baykan’ın yanı ıra MHP İstanbul M.v M. Bülen Karataş, MHP ilçe Başkanı Mesut Kamburoğlu ve AK Parti İlçe başkanı Mehmet Erikçi katılım sağladı.

Açılış konuşmasını Maltepe eski Anap’lı Maltepe Belediye Başkanı Bahtiyar Uyanık bey yaptı.

Bahtiyar Uyanık

Uyanık konuşmasında; Ahmet Baykan kardeşimle 10 yıl birlikte görev yaptık ve 10 yıl boyunca hiç itilafa düşmedik “Düştük mÜ? Ahmet Beycim” diye kendisine sordu… Baykan Hayır düşmedik dedi. Uyanık konuşmasının devamında… Beni sevenler ve çalışma arkadaşlarım bu bir destek toplantısıdır. Ahmet kardeşim ben ne isem o dur. Ahmet Baykan’ı desteklemenizi istiyorum, ve arkasında görmek yanında görmek istiyorum hepinizi dedi.

Eski Maltepe belediye Başkan adayı Ahmet Baykanı kürsüye kendisi davet etti. Cumhur İttifakı MHP Maltepe adayı Ahmet Baykan şunları söyledi; Çok kıymetli dostlar çok kıymetli hazirun sizleri sevgi, saygılarımla selamlıyor ve kucaklıyorum. Öncelikle vurgulamak isterim ki Maltepe’lilerin ittifakı ile ortaya çıkan bir isimdir Ahmet Baykan, CHP’li arkadaşlarımız imza toplayarak adımı verdiler ve Genelbaşkanım MHP lideri sayın Devlet Bahçeli beyin tebliği ile bu yolculuk başlamış oldu. Cumhurbaşkanımızın tanıtım toplantısında elimizi kaldırarak netleşen yolumuzda gördüğümüz teveccühle inşallah geliyoruz.

Baykan, köşesiz renksiz, kokusuz bir adam değilim, bir kimliğimiz geçmişimiz var. Arka planımızı anlatmaya gerek var mı? Görüyorum ki, her yüz tanıdık çoğunuz mesai arkadaşlarımsınız. Yalnız küçücük çocuklarımız genç hanım ve genç adamlar olmuşlar işte biz gençlerimizle yol yürüyeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden yol yürüyeceğiz. Burada bürokrat arkadaşlarımız var biz hiç partizan olmadık. Biz hiç bir zaman partizanca davranıp kimseyi ötekileştirmedik. Deniyormuş ki Ahmet Baykan gelirse işçileri çıkaracakmış! Yok öyle bir şey biz liyakata inanıyoruz. Evet başkan olmak zor ancak, başkan olduktan sonrası daha zor ve meşakkatli. Bir gerçeği görmek gerek, Maltepe iyi yönetilmiyor. Biz Maltepe’yi düze çıkaracağız “MALTEPE BİZİ ÇAĞIRIYOR” Maltepe’lilik önemli biz Maltepe’liyiz Maltepeyi seviyoruz Allah rızası için Maltepeyi yönetmeye talibiz. Biz herkesin oyuna talibiz Hepinizi saygıyla selamlıyorum 1 Nisan’da hepinizi Maltepe meydan da HALAY çekmeye davet ediyorum dedi.

blank

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP