DOLAR 13,58950.25%
EURO 15,48820.15%
ALTIN 788,99-0,07
BITCOIN 581139-0,35%
İstanbul

PARÇALI BULUTLU

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

Rifat Serdaroğlu: MHP MİLLETVEKİLLERİNE

ABONE OL
Ekim 4, 2020 21:07
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Rifat Serdaroğlu: MHP MİLLETVEKİLLERİNE

blank


Genel Başkanınızın ve Grubunuzdaki bazı arkadaşlarınızın, AKP’yi şartsız şurtsuz neden desteklediklerini Türk Milleti az çok tahmin edebiliyor.
Hatırlar mısınız? 12 Haziran 2011 Genel Seçimleri öncesi, Mayıs ayında peş peşe kaset bombaları patlamıştı! Arkadaşlarınızın özel hayatlarına, AKP İktidarının yönlendirmesiyle FETÖ tarafından ahlaksızca girilmiş ve “ne özeli genel bu genel” denerek onurları çiğnenmişti!
7’si Genel Başkan Yardımcınız olmak üzere, 10 parti yöneticisi istifa etmek zorunda kalmıştı!

O günlerin medya kayıtlarına bakarsanız, Genel Başkanınızın tuzağa düşürülmüş arkadaşlarınıza sahip çıkmadığını, susarsa sanki kendisine dokunulmayacağı gibi bir görüntü sergilediğini göreceksiniz.

Şimdi de aynı suskunluğu bazı milletvekili arkadaşlarınız sergiliyor!
TOKİ’den veya devlete “Hazine Garantili” iş yapan paydaş müteahhitlerden “Kupon” iş almaları, bazı arkadaşlarınıza benzin istasyonu verilmesi gibi avantajlar onların fikir ve ideallerini sattırabilir, fırıldak gibi döndürebilir mi?

Deneyimli bir siyasetçi olarak, suskunluğunuzun ve görmezden gelmenizin Allah huzurunda da, Anayasa ve yasalar önünde de sizi kurtarmayacağını söyleyebilirim.

Sizin şimdiki durumunuz, Davutoğlu ve Babacan’ın durumuna çok benziyor.
Bu iki eski AKP’li, Başbakanlık-Başbakan Yardımcılığı-Ekonomiden Sorumlu Bakanlık-Dışişleri Bakanlığı yaptılar. AKP’den istifa ettikleri 2019 yılına kadar hiç konuşmadılar. Gözlerinin önünde yapılan hırsızlıkları, soygunları, rüşvetleri görmekten korktular, peşkeş çekilen stratejik öneme sahip bir tane bile özelleştirmeye karşı çıkmadılar ve şimdi utanmadan Türk Milletinin huzuruna çıkıyorlar!
Sakın bunlar gibi olup, Türk Milletini salak zannetmeyin.
Unutmadık, asla unutturmayacağız…

Sizlerin çoğunuzun, Türk Milletine hizmet etmek amacıyla Milletvekili olduğunuzu biliyoruz. Sizler, içinizdeki bazı kişiler gibi, Türk Milletinin geleceği tehlikeye girerken, demokratik rejim-hukuk devleti-laik cumhuriyet AKP tarafından budanırken, devletimizin kurucusu Büyük Atatürk’e küfreden şerefsizler, AKP tarafından devlet sofralarında ağırlanırken, “Yol Bulma” alçaklığına itibar etmeyecek namuslu-dürüst Türk Milliyetçilerisiniz.

Fakat bu kara günlerde susarsanız, doğruları konuşmazsanız, masumiyetinizin zerresi elinizde kalmaz!
Size önerim şudur;
Partiler din değildir. Parti, Türk Milletinin yanında değil İhvancıların yanında oluyorsa, demokratların, vatanseverlerin yanında değil IŞİD gibi radikal katillerin emrinde oluyorsa, Müslüman Türk Milletinin değil de, Eşbaşkanlık adına Papaz elbisesi giyip Irak’ta Suriye’de yüzbinlerce Müslümanın katline sebep olanların yanında duruyorsa, önünüzde iki yol kalır.
Ya parti içinde mücadele edip Türk Tarihine not düşmek, ya da kapıyı çarpıp çıkmak!
Bunların ikisinden birini yapmazsanız, sizlerin de onlardan bir farkınız kalmaz…

Lütfen şunu unutmayın;
Partiler, Genel Başkanların babalarından miras kalmış bir geçim kapısı değildir!
Genel Başkanlar ise, Şah-Padişah-Sultan-Halife değildir!
Sizler de köle, sürü değilsiniz! Türk Milletinin özgür bireylerisiniz…

Ortaklarınız Erdoğan ve Perinçek’e sadece şu soruyu sorun. Sizleri adam yerine koyup yanıt verirlerse ve bu yanıt yüreğinize siniyorsa, bu yazıyı yırtıp atın. Ayağınız göl, başınız pınar olsun…

Soru;
2020 yılında sadece elektriğe gelen zam toplamı; %32,3
2020 yılında Memur Emeklilerine yapılan zam; %11,88
2020 enflasyonu yıllık %11,77
Bu rezillik nasıl oluyor eyy damat efendi, diye sorun bakalım, ne yanıt alacaksınız?

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Ekim 2020
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı
05 Ekim 2020 / ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP