DOLAR 13,56490.84%
EURO 15,37910.17%
ALTIN 789,880,50
BITCOIN 565084-0,74%
İstanbul

KAPALI

06:50

İMSAK'A KALAN SÜRE

SEKİZ BELEDİYE AKP’YE KATILDI

SEKİZ BELEDİYE AKP’YE KATILDI

ABONE OL
Ağustos 13, 2020 17:49
SEKİZ BELEDİYE AKP’YE KATILDI
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediyelerde Hülle Transfer Sezonu Başladı!
8 belediye başkanı AKP’ye katıldı Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda 4 ilden, 5’i ilçe 3’ü belde belediye başkanı olmak üzere 8 belediye başkanı AKP’ye katıldı.

AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, AKP Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’ndaki konuşmasının ardından partiye katılımlar gerçekleşti. AKP’ye 4 ilden 5 ilçe ve 3 belde belediye başkanı olmak üzere 8 belediye başkanı katıldı. AKP’ye katıllan belediye başkanları şu şekilde:

  • Ağrı Eleşkirt Belediye Başkanı – Ramazan Yakut
  • Ağrı Eleşkirt / Yayladüzü Belde Belediye Başkanı – Selami Demirtaş (Saadet Partisi)
  • Ağrı Eleşkirt / Yücekapı Belde Belediye Başkanı – Nurettin Öztürk (Demokrat Parti)
  • Batman Kozluk Belediye Başkanı Ayhan Eren (Halkların Demokratik Partisi)
  • Batman Kozluk / Bekirhan Belde Belediye Başkanı – Fırat Karabulut (Halkların Demokratik Partisi)
  • Erzurum Oltu Belediye Başkanı Necmettin Taşcı (Büyük Birlik Partisi)
  • Erzurum Tortum Belediye Başkanı Muammer Yiğide (Büyük Birlik Partisi)
  • Trabzon Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu (Bağımsız) 31 Mart 2019 yerel seçimlerimden sonra bugüne kadar 15 farklı ilden, 16 ilçe, 15 belde belediye başkanı olmak üzere 31 belediye başkanı AKP’ye geçiş yaptı. Böylelikle AKP’li belediye sayısı toplam 794 oldu.

—–YORUM—–
BU HÜLLE TRANSFERLER TÜRKİYE’YE YILLARDIR DEMOKRASİ DİYE YUTTURULUYOR
Siyasi partiler tarafından abluka altına alınmış halkı ‘Demokrasi’ maskesi altında yutturulan bu hülle transferlerin yıllardır sürüyor olması ülkede gerçek manada bir demokrasi yerleşmiş olmadığının net fotoğrafı durumunda.

Bir siyasi yelpazeden halkın yani şu meşhur ve dillerden düşmeyen ”MİLLİ İRADE” söyleminin aslında içinin boş ve sadece her siyasi partinin kendi çıkarını örmeye ve demagojik bir araç olarak kullandığı bir araç olmaktan öte bir şey olmadığının göstergesi.

X parti adına seçimlere girip makam ve mevkilere gelenlerin bu iradeyi kendi arzu, istem ve hesapları noktasında kullanması bu iradeyi başka bir partiye taşımasının kuşkusuz hukuksal bir engeli yoktur; lakin bunun çiklet gibi ağızda sakız yapılan AHLAK , ETİK, DÜRÜSTLÜK, İLKE, VİCDAN İRADENİN TECELLİSİ, HAK vs. vs. gibi kavramlarla nedenli örtüştüğünü değerli okuyucularımızın değerlendirmesine ve kamuoyunun takdirine bırakıyoruz.

NOT: Son dakika bilgisine göre; 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde HDP’den Midyat Belediyesi meclis üyeliğine seçilen Havva Balcı Akgül, Bedii Alğaç ve Adnan Ağırman da AKP’ye katılarak dünyaya demokrasi örneği gösterdiler. HDP’de iken terörist sayılan bu muhteremler de böylelikle akp’ye geçerek milli irade temsilcisi apoletiyle müşerref oldular, onlar artık terörist değil çünkü akp de olunca terörist sayılmıyor. !!!
13 Ağustos 2020 / Abidin SARI-ÖZGÜR İFADE

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP