DOLAR 13,57760.3%
EURO 15,40750.55%
ALTIN 795,040,72
BITCOIN 5741971,76%
İstanbul
°

18:11

AKŞAM'A KALAN SÜRE

TükoDer İçin Davet

TükoDer İçin Davet

ABONE OL
Şubat 28, 2021 18:39
TükoDer İçin Davet
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu temsilcisi Halet Ataş ‘dan siyasi parti ilçe başkanlarına, sivil toplum örgütleri başkanlarına ve mahalle muhtarlarına davet. TükoDer  Maltepe şubesi kuruluşu için girişimde bulunuyoruz.
TükoDer Türkiye’de 25 Ekim 1990 yılında Bakanlar kurulu Karar ile kurulan kamu yararına bir tüketici derneğidir.
İki Dönem TükoDer İstanbul Şube Yöneticiliği yaptım. Mevcut TükoDer Genel Başkanım ve TÜDEF  Genel Başkanımız olan sn.Aziz Koçal Başkanımızı ‘’Altıntepe Düşünceden Eyleme Platformu’’ Salı Söyleşisinde konuk ettiğimizde  eleştirel anlamda Maltepe’de TükoDer Şubesi neden yok dedi ve TükoDer’i Maltepe’de kurma görevi şahsıma verildi. Ben de bir Aktivist olarak ve sorumlu vatandaş görevi bilinci ile bu Sivil Toplum Örgütü yapılaşmasını Maltepe’de kurmak istiyorum. Bu konuda yardım ve desteklerinize ihtiyacım var!
Geniş bir yelpazeye ulaşmak için Maltepede ki Siyasi Partiler, Sivil Toplum Örgütleri, Platformlar, Spor Kulüpleri, İl Dernekleri, Kent Konseyi vb. gibi kuruluşlardan kurucu üye alarak  daha üretken bir TükoDer örgütlenmesi yapalım. Tüketici haklarını alana yaymak için birlikte mücadele edelim istiyorum. Gayemiz geniş bir yelpazeye ulaşmak, değişik fikirleri hoşgörü içerisinde tartışarak  tüketici hakları konusunda Maltepe Halkına atma değer sağlamaktır. Türkiye genelinde mevcut 63 şubemiz var. Tüketici dernekleri federasyon üyesidir(TÜDEF), Avrupa Tüketici Dernekleri Üyesidir.

Saygıdeğer Başkanlarım;  her birimden birer kurucu üye vermenizi önemle rica ediyorum.

Asıl gayem Tüketici Hakları konusunda toplumsal mütakabat sağlamaktır.
TükoDer Türkiye’de 25 Ekim 1990 yılında Bakanlar urulu Karar ile kurulan kamu yararına bir tüketici derneğidir.
Halet Ataş
Tel: 0554 5878050
Mail: haletataş@gmail.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP