DOLAR 13,5246-0.46%
EURO 15,4809-0.99%
ALTIN 789,91-0,67
BITCOIN 584829-0,01%
İstanbul

AZ BULUTLU

15:45

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

TÜRKİYE BÖYLE AHLAKSIZ GÖRMEDİ, BAKIN HANGİ PARTİDEN ÇIKTI!

TÜRKİYE BÖYLE AHLAKSIZ GÖRMEDİ, BAKIN HANGİ PARTİDEN ÇIKTI!

ABONE OL
Ağustos 25, 2020 20:49
TÜRKİYE BÖYLE AHLAKSIZ GÖRMEDİ, BAKIN HANGİ PARTİDEN ÇIKTI!
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

“15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza”
Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen ahlak yoksunlarının çoğaldığı bir evreden geçiyor Türkiye.

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan, kendisine gelen taciz mesajını ifşa etti. Tufan ayrıca, şahsın Zonguldak AKP Gençlik Kolları üyesi olduğunu belirterek Mahir Ünal ve AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a seslendi.

Şehit Anaları Derneği Basın Sözcüsü Beyza Tufan, Twitter üzerinden kendisine, “15 Temmuz’da fırsatı kaçırdık, tekrarı olursa seni cariyem yapacağım Beyza” sözleriyle tacizde bulunan İsmail Korkut Kumaş isimli şahsın mesajlarını paylaştı. Söz konusu taciz söylemlerini paylaşan Tufan, “Sapıkları görün” diyerek, ifadeleri kullandı:

“Bak sen, fırsatı kaçırmış, beni cariyesi yapacakmış. Sorsan kendini Müslüman olarak tanımlayan ama milletin namusunda ırzında gözü olan bu sapıkları görün diye paylaşıyorum”

blank

Tufan ayrıca, şahsın AKP Zonguldak teşkilatı üyesi olduğunu belirterek, Mahir Ünal ve AKP Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun’a göndermede bulundu.

Ülkede ortalık karışsın da milletin karısına kızına, malına namusuna çökelim diye bekleyen şerefsizler…. Şahıs AKP Zonguldak Ereğli Gençlik Kollarındanmış.@GenclikEregli @mahirunal @ZekiTosun67 teşkilat üyelerinizin ahlakı takdire şayan.
26 Ağustos 2020 / ÖZGÜR İFADE

blank
Zonguldak AKP Gençlik Kolları üyesi İsmail Korkut Kumaş

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP