DOLAR 13,5246-0.46%
EURO 15,4809-0.99%
ALTIN 789,91-0,67
BITCOIN 584933-0,08%
İstanbul

AZ BULUTLU

15:45

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Umut olmaya devam ediyor

Umut olmaya devam ediyor

ABONE OL
Eylül 15, 2017 13:16
Umut olmaya devam ediyor
blank
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Umut Treni Derneği Yozgat Boğazlıyan ilçesinde

Umut Treni Derneği Boğazlıyan da bulunan Rehabilitasyon öğrencilerine Tekerlekli sandalye, ayakkabı ve oyuncak dağıtımı gerçekleştirdi. Dernek başkanı Burhanettin Güler ve dernek üyelerini, Rehabilitasyon müdürü Yusuf Yıldırım, yöneticiler, öğretmenler, öğrenciler ve veliler karşıladı.

umut treni

Derneğin desteği için Başkan Burhanettin Güler’e ve dernek üyelerine teşekkür eden Yusuf Yıldırım, “Yüzlerce kilometre yaparak öğrencilerimize getirdiğiniz tekerlekli sandalye desteğiniz için ne söylesem az gelir. Bu onurlu görevi yapan derneğiniz sayesinde çocuklarımıza el ve ayak oldunuz. Bu güzel davranış toplumda dayanışma ve yardımlaşmanın en güzel örneği olurken, aynı zamanda önemli paylaşım değerlerimizin de topluma yeniden hatırlatılması açısında önemli bir adımdır.”

umut treniDernek Başkanı Güler ise yaptığı açıklamada, Umut Treni olarak imkânlarımız oranında Türkiye’nin her yerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ayrımsız yardı için çalışıyoruz. Özellikle çocukların sevinci bizleri en mutlu eden şeydir. Bende müdürümüz Yusuf Yıldırım’ın şahsında çocuklara verdiğiniz hizmet ve bizler gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm çalışanlara teşekkür ederim. Ayrıca şunu da belirteyim. Derneğimizin birçok gönüllüsü her türlü yardım için fedakârlık yapıyorlar. Bu Tekerlekli sandalyeler için bize büyük destek veren Umut Treni Kölnlü gelincikler başkanı İlkay Arseven ve arkadaşlarımıza buradan teşekkürlerimi gönderiyorum. Türkiye’nin her yerine tekerlekli sandalye, okullar için kitap göndermeye çalışıyoruz. Açılacak okul öğrencilerine çanta, kırtasiye, ayakkabı kampanyamız devam ediyor. İhtiyaç sahibi çocuklar için vatandaşların bu kampanyalara desteği bizim için önemli. Bu destekler oldukça daha çok insana, çocuğa ulaşacağız. Paylaşmak, ihtiyaç sahiplerine destek olmak insan olmanın bir gereğidir ve bizi çok mutlu ediyor. Herkese tekrar teşekkür ederim.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP